Hledáme spolupracovníky

Společnost Donauchem v současné chvíli hledá do svého sídla v Nymburce nové posily na pozici skladový operátor/ manipulant. Bližší informace k pracovní nabídce jsou uvedeny níže.

Stači vyplnit žádost nebo poslat mail.

Podívejte se také na nabídku pracovních příležitostí dalších společností skupiny DONAU CHEMIE AG.

Společnost: Donauchem s.r.o. Lokalita: Nymburk
Pracovní náplň:
  • Nevadí Vám občasná fyzická práce?
  • Hledáte zaměstnání, které není monotónní?
  • Nebaví vás práce na směny?
  • Chcete si velmi dobře vydělat?
  • Pokud tomu tak je, ozvěte se, hledáme právě Vás!
Požadavky:
  • minimálně výuční list
  • ŘP sk B, oprávnění k řízení VZV výhodou

  • spolehlivost a kládný přístup k práci

Nabízíme:

  • práci na HPP, po zapracování na dobu neurčitou
  • pravidelně v termínu vyplácenou mzdu včetně osobního ohodnocení a odměn podle výsledků

  • nástupní plat od 30.000,-Kč

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na závodní stravování + další firemní benefity

  • stabilní a přátelský kolektiv

​Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošli Váš životopis s kontakty na e-mail jdvorakova@donauchem.cz a my se ozveme.